zjentek

Má smysl u smartphonu Samsung A51 měnit rozbitý displej, když výměna vyjde na dva tisíce kaček?

Jinak mobil vše ok, baterie drží, bezva stav, jen displej je kaput a nezobrazuje, bo je v něm nově díra. Já se ptám, jestli se vyplácí měnit displej, nebo je lepší rovnou pořídit jiného smartfouna. A teď si nejsem jistej jestli je to A51, nebo A53, ale to je asi jedno (rozbila ho kámoška).

Odpovědi
Rokio

Na tvém místě bych si koupil nového. Dobrý smartphone, pokud je ve slevě, může stát klidně i 4.000 Kč. Tvůj je sice v pohodě (až na tu díru), ale nový by byl výkonější a měl lepší parametry než ten starý, protože pokrok jde mílovými kroky dopředu. Dvojnásob to platí u mobilních telefonů.

Zkus se poradit s tvým kamarádem, který pracuje jako informatik, popřípadě se zeptat v elektru.

Konečné rozhodnutí máš ale ty. Je to tvoje volba.