22aa

Mám mobil cube 1 s300 z mobilky 3 dni mi šla sd karta a ted nepod.formát u některých videí co dělat?

Dobrý den.
Mám úplně nový mobil z mobilky space cube s300 žádnej křáp z bazaru a šel mi slot na sd karty 3 dni.
Ted k večeru mi u některých videí píše že nepoodporovaný formát ani nejde přehrát zvuk a to jsem měl z minula zkonvertovaný fo formátu pro tento typ i když jsem ho něměl je to typ rozlišení 320×240 a 3 dni to hraje bez chyby.
A ted?
Jestlii nic jiného nezbývá než žíít zdravě nebo co. Místo mobile phonu. a mp4 a jiných zařízení.
Není třeba před použitím smazat celo sd kartu přímo pro tento typ nebo musím kupovat android jenže 5 tisíc ale i blbá tisícovka je pro nás dost.
Co dělat když ani mobil za 1000 kč si nemůžu dovolit.
Tlačítkáč stál 600 kč skoro k limitu.
Prosím nevíte co dělat?
Mě kletba bratří grimmů nezajímá u strejdy pavla.
To je pohádka pro malé děti.
Děkuji.

Odpovědi
terry

Co ho vzít, zabalit a kontaktovat prodejce?

Hlada

To se může stát. Karty jsou nespolehlivé. Bohužel návod je tak špatný, že se v něm nepíše formát karty, ani to, že by měl umět přehrávat video. Doporučuju formátovat v telefonu a v případě opakování kontaktovat obchodníka a žádat podrobnější informace nebo rovnou vrátit.

22aa

Až bude nabitý mobil tak skusím to pustit to video. Mám ho i zformátovaný.
Já měl cube x100 a tam se mi to nestalo že to chtělo celý smazat. Uvidíme.

22aa

I ten blbej samsung to dělá!!! Nevím co dělat. Není to podle autorského zákona že mi to ničí sd karty nebo co? Nedělá mi to pc s rozbitou vypalovačkou?

22aa

Jestli to nebude dělat karta od vietnamců. Mezidím jde tak uvidíme.
Mě napadlo jak se mi smazali náhledy fotek v samsungu to bude ta příčina.
Uvidíme. Mezitím funguje.

22aa

No i když jsem tu 16gb kartu mazal tak je to samý.
Musel jsem kontaktovat mobilku. Nic jiného mi nezbylo.

22aa

Jak to bude dělat i ta nejrychlejší 4gb karta. Tak vrátim ho do mobilky. Nebo ho dám babičce.

22aa

no tak to dělá rozbité pc myslím si to. Proto to maže soubory. Zkusit ještě nahrát pc od znova. Jestli to nedělá vir.