cappuccino

Mate nekdo zkusenosti s mexickou miniokurkou?

Jak chutna? Vyplati se to, ji pestovat?

https://sazenic­ka.cz/jak-pestovat-mexicke-okurky/

Odpovědi
magorvkleci

aliendrone

Cappuccino, jsem ALIENDRONE, takže se PLS NEDIV, že hned první, co mne napadlo je: „K ČEMU proboha by tahle věc/pidiokurčička měla dámám jako být“? 😉 😁 😁
Holt NEJSEM zemědělec a mé truhlíkové latifundie BYLINEK (byť zpravidla kuchyňských) značně limitují můj zájem o botaniku, natož z kulinářského pohledu. Takže NWM. 🙂

cappuccino

@Aliendron: Od te doby, co prodavaji okurky temer vyhradne v „kabatku“, zajem nas zen znacne klesl 😊 Proste neni to ono !!
Dovedes si predstavit, ze nekdo take rad dekoruje ruzne misy nebo salaty? Ja mam poroste rada ruzne „extra“!!

aliendrone

cappuccino>>> OK, OK, o co jsem si koledoval… Omlouvá mne snad jen to, že i když mám zeleninové salátky MOC rád (jako požeratinu 😉 ), o to více NERAD se zabývám jejich výrobou. 🙂
NEBO
Sím, to DOCHY se ZJENTKEM mne navedli, já nic- to onííííí! 😉 😁 😁
(Jeden má CELÝ HARÉM sexuálních otrokyň a ten druhý… 😮 To snad ani nemůžu napsat, aby z toho neshořel internet! 😉 😛

cappuccino

@aliendrone: Ja vim, ty nic, ty chlapecek ze Strasnic :)

A az ti budou zase ty tve otrokyne pripravovat salatky, tak jim porad jeden trik:
vymazat salatovou misu rozdrcenym cesnekem a olivovym olejem!! To pak budes v sedmem nebi!! Dobrou chut!