Savier

Měl se pravěký člověk lépe než ten dnešní?

Řešil jen kde sehnat jídlo, vodu.

Nejlepší odpověď
cappuccino

Ne, nemel. Ten vylozene bojoval kazdy den o preziti jak svoje, tak sve skupiny.
A ono sehnat jidlo pro treba 20 lidi, s jejich zbranemi a moznostmi, byla jiste hodne velka vyzva. A ne vzdy se zadarilo.
A to nemluvim o zime, nemocech, bojich s jinymi tlupami atd.
Myslim, ze srovnavani pravekeho cloveka s dnesnim je holy nesmysl!!

Další odpovědi
led

Ano! Nemusel pri jeho krátkom živote od hrôzy odvracať oči pri pohľade na médiá (ktoré v jeho časoch neboli), nezdržoval ho internet. Jeho myseľ sa zaoberala zháňaním jedla a útekom pred silnejšími hladošmi.

Mať sa lepšie a či horšie? Biť, či nebiť… alebo byť, či nebyť? pri súčasnom obklopení informačným smogom? Toť otázka, ktorú ani dánsky princ Hamlet nedokázal vyriešiť.

elkon

To se nedá srovnávat. Jiná doba, jiné možnosti.

Rokio

Určitě měl menší šanci na přežití než dnešní lidé u nás v Česku.