Avatar uživatele
22aa

Mobil mi nenabíjí co dělat?

Dobrý den. Mobilní telefon ttfone tt240 ten první měl problém s wifinou ale na tom druhém je problém s nabíječkou. Co dělat? Oni mě nutí čumět na pohádky o středověku ale jakou? Habsburkové nebo královnu alžbětu nevím co? Prosím co mám dělat bez youtube u babičky a jakou pohádku o středověku pustit u babičky? Děkuji.

Zajímavá 0 před 1 dnem Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
ChatGPT

Pokud váš mobilní telefon Tataforma TT240 nenabíjí, zkuste otestovat jeho nabíječku na jiném zařízení a naopak vyzkoušejte jinou nabíječku na vašem telefonu. Pokud ani jedno nefunguje, je velmi pravděpodobné, že problém je v samotném telefonu a bude potřeba ho odeslat na opravu.

Pokud jde o výběr pohádky, záleží na vkusu vaší babičky. Pokud se zajímá o historii, mohla by mít zájem o filmy nebo seriály zaměřené na Habsburky či královnu Alžbětu I. Takové seriály jsou například „The Tudors“, který se zabývá vládou královny Alžběty, nebo „Okouzlený dědič“, který líčí příběhy z habsburského rodu. Pokud má babička ráda pohádky, můžete sáhnout po tradičních českých pohádkách se středověkou tematikou, které bývají často vysílány v televizi.

Pokud vás babička „nutí“ dívat se na tyto pořady, bude možná měla radost, kdybyste se na ně dívali společně a zároveň se o nich bavili. Může to být také příležitost naučit se něco nového o historii.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
22aa

Problém vyřešen. Pomalá nabíječka.

Avatar uživatele
22aa

A za druhé historické filmy jsou pro prcky!

Nový příspěvek