Angi-Shy

Mohu dat psovi na zvykani paroh nalezeny v lese, popr. jak ho predtim dezinfikovat?

V lese jsme nasli maly paruzek, pravděpodobně srnci, napadlo nas, ze bychom ho dali nasim pesanum na okusovani, misto tech kupovanych. Jen si nejsem jisty, jak ho očistit/desin­fikovat abychom meli jistotu, ze jim to neuskodi. Da se treba vypect v troube, prevarit ve vode nebo tak?

Odpovědi
cappuccino

A proc si ma pes zvykat na jeleni parohy? Ty jsi myslivec?

Drap

Můžeš mu ho dát, propařený, převařený, nebo i nedesinfikovaný. Ovšem umělý to nenahradí. Pouze ho zničí a nijak mu to neprospěje. Když mu dáš silnou kost, nebo klacek, bude výsledek stejný.