Avatar uživatele
Tonda Káňa

Mrzelo by vás, kdyby byl web Odpovědi.cz zrušen?

Mě asi trochu ano, i když zde nejsou často moc inteligentní otázky a odpovědi a k některých uživatelům se ani nebudu vyjadřovat, tak i tak je to zde relativně zajímavé zpestření dne, stačí se sem párkrát za den podívat a člověk se chytne za hlavu, zasměje se a někdy i výjimečně zamyslí nad zajímavým dotazem.

Tedy já bych asi trochu smutný byl, přeci jenom tento web se liší od jiných poraden poměrně nízkým počtem aktivních uživatelů, tedy je to zde takové „komornější“, a to je zajímavé…

A jak to máte vy? Mrzelo by vás to? Nebo by vám to zde ani trochu nechybělo?

Zajímavá 0 před 43 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
elkon

Ne, ale to co zde člověk vidí, jinde naštěstí není. nebýt ale tohoto webu, ani bych netušil jací dementi chodí po světě.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Před nějakou dobou by mně to asi mrzelo, ale v současné době by mi to bylo asi nejspíš jedno. Na jinou poradnu nechodím.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
michalds

Mrzelo by mě to. Chodím sem sice spíše kvůli pobavení, ale i tak. Pokud se potřebuji na něco zeptat, častěji volím ChatGPT umělou inteligenci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Všiml bych si toho, ale věci a události v životě přicházejí i odcházejí. Je to třeba tak brát.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Aj keď súčasná stránka sa odchýlila od pôvodnej myšlienky v čase svojho vzniku v roku 2009
Okrem niekoľkých naozaj zaujímavých a nápaditých príspevkov, tu čitateľ objaví obrovský kaleidoskop ľudského myslenia.
Ak chcete poznať národ, nestačí sledovať len oficiálne vládne a im opozičné stránky, ale práve na takýchto diskusných stránkach na príspevkoch celého spektra ľudí, užívateľov danej stránky, ľahšie pochopí ich myslenie.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

Ano velmi, Moc mně tento web pomáhá.hlavně zdejší někteří z komunity.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Ano. Tento web mám rád.

Jsou zde i chytří uživatelé a ne jenom samí hlupáci. Dále nekteří trollové pobaví.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

A tak není to zlé. Škoda, že jediný, kdo nemá NA VŠECHNO škatulku na míru, jsem tady jen já 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️🤷­‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

Doplnění: Nesýčkuj furt, Káně 🤪

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Nevím, dříve jsem tu chodil častěji, ale když jsem dosáhl zlata, tak moje frekvence návštěv klesla. Jestli za to může okolí, nebo zaměření, nemohu posoudit. Ale asi obojí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

NE
mrzí mne, kam se to na zdejším webu „zhouplo“,
ubylo legrace, přibývá „dementů/debilů“ (jak konstatují někteří uživatelé),
, hlupáků a ješitů........

Asi symbolicky jsem odpověděla jako 10. 😉
Mám za sebou 10 let na tomto webu. Posledních 5 let to stojí za Starou Bellu.
Poslední 2 roky, je to čirá katastrofa..... (stálí přispívající v odpovědích, značně prořídli,
eviduji asi tak 6 uživatelů, kteří mne ještě trochu „baví“, to ostatní je jako braková literatura ☹)

Zřejmě brzy, velmi potěším uživatele michalds...... (.-))
a omezím se jen na občasnou návštěvu, s udělením nějakého palečku,
než „vyšumím do ztracena“.....

Upravil/a: da ny

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Káně radši mi RYCHLE odpověz na otázku, kterou teď čerstvě položím! 😃😃😄

Avatar uživatele
zjentek

Tóňa a PROČ by byl rušen když současně vydělává prachy jaxfiňa? Koukals na české měřáky nejnavštěvova­nějších webů črdele? 😮

Avatar uživatele
Tonda Káňa

Neříkám, že bude zrušen, jen mě zajímá, jestli by to v případě zrušení někomu vůbec vadilo…

Avatar uživatele
led

Je to tu niekedy, ako pri love rýb. Občas je zábavné sledovať, koľko rybičiek sa tu chytí na červíčka na háčku.

Avatar uživatele
michalds

alebo na chlebík.

Avatar uživatele
michalds

Rokio: že to říkáš zrovna ty 😄

Avatar uživatele
Rokio

michalds: 😁

Nový příspěvek