zjentek

Museli by se Němci dnes ve své zemi pravděpodobně také bát, pokud by ve 2.WW zvítězil Adolf. H.?

Pokládám si pseudo- filozofickou otázku, jak to mám rád. Děkuju.

https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=N%C4%9Bmci+se+ve+sv­%C3%A9+zemi+boj%C3%AD­&oq=N%C4%9Bmci+se+ve+sv%­C3%A9+zemi+boj%C3%AD­&gs_lcrp=EgZjaH­JvbWUyBggAEEU­YOTIGCAEQRRg8MgY­IAhBFGDzSAQgxNjU0aj­BqNKgCALACAA&sou­rceid=chrome&i­e=UTF-8

Nejlepší odpověď
Ametyst

Původní obyvatelstvo na Západě se bojí. Vidím to nejvíc v Británii. Hlavně ženy a děti jsou ohroženy sexuálními útoky. Bohužel žádný politik u moci nechce řešit masovou migraci. Na to není potřeba vysokých škol, aby člověk předvídal, co se stane, když necivilizovaní nadržení mladí muži, mnohdy kriminálníci, přijedou do Evropy. Myslím že Hitler by měl rychlé a jednoduché řešení, aby se Němci už nemuseli bát o své ženy a děti.
Dobrý politik má předvídat nejhorší možný scénář, a udělat všechno pro to, aby nenastal. Takové politiky nemáme. Dnes vládnou dobroserské nátlakové neziskovky a nikým nevolení státní úředníci.

Další odpovědi
elkon

Zbytečná spekulace, která nic neřeší.