zjentek

Můžeme v tomto životě sami ovlivňovat, kým budeme v životě následujícím a dále pak v životech příštích?

Odpovědi
Rokio

Ano, skutky. Alespoň podle budhistů a hinduistů.

magorvkleci

Podle buddhistů ano. Když se proviníš – třeba pochybností, zda vůbec nějaký život následuje – tak v následujícím životě budeš člověku nižším tvorem: třeba mouchou, pavoukem nebo s prominutím dokonce ženou.

da ny

Spíše ne.
„Znalí“, vědomě, jen částečně… (je to fuška, na sobě zapracovat, učit se, umět a znát.....
u něčeho stačí jen okusit(přičichnout, v dalším životě se pak bude tím směrem rozvíjet).
Pro neznalé a nevěřící Tomáše je to blábol a nesmysl 😉
„Zasvěcení a znalí“, ví své
Běžně se tím lidé nezabývají (není třeba). Jiné „věci“ není náš mozek schopen
vnímat/pojmout a častěji člověk není ochoten. A ochotný/schopný,
zabývat se nevědeckými nesmysly 😉
Znalí a významní lidé pro lidstvo, pak ví, že budou mít příště „širší mantinely“
Ti neznalí je prostě budou mít. Přijdou k nim, jako slepý k houslím,
i když se budou chovat, jako „hovada“. Pak budou jejich mantinely omezené, úzké…

elkon

Škoda slov…

led

Môžete ovplyvňovať svoj súčasný život, ale nemáte šancu ovplyvňovať svoje „prevtelenie“ v budúcom živote
zjentek je jedinečný, nasledujúci zjentek sú pokračovatelia. Ale ktorý je ten prvý?

zjentek

Da ník, wow…páni, to je zajímavé ☝

zjentek

Magorvkleci, byť ženou by bylo cool. Bych si to dělal furt! 💁