Super guy

Myslíte si, že by bylo bezpečné, kdybych jel do afghánských hor?

V poslední době mě strašně zaujala vojenská operace Red Wings a strašně bych se chtěl podívat do těch hor, ve kterých se ta operace odehrála.

Nejlepší odpověď
anonym

https://www.mzv­.cz/kabul/cz/vi­za_a_konzular­ni_informace/af­ghanistan_bez­pecnostni_situ­ace/index.html
Tady přikládám oficiální zdroj MZV ČR, kde se cesty do této země nedoporučují.

Další odpovědi
mosoj

Klidně jeď, ale potom nechtěj aby tě náš stát vykoupil. Takovejch chytrejch už tady několik bylo.

zjentek

Zkus se na to podívat takto: CO je bezpečné? Jdeš ven, zakopneš a zmrzačíš se. Nejdeš nikam, dáš doma kafe a dostaneš infarkt. Jdeš do Lidlu, dostaneš koronavirus a budeš mít těžký průběh kovídka… a tak dále a tak dále…

Drap

Je to zhruba stejně bezpečné, jako posledních 30 let.

Kelt

Pár borců ti může dát na budku nebo píchnout nožem klidně u vás v parku a stejně tak v afghánských horách. Před pár lety byly snad v Pákistánu nebo někde přepadeny české holky a dost se o tom mluvilo. Takže hlavně je třeba vědět nebezpečí – hygiena, zvyky, kulturní tradice a štěstí.