pregres

Myslíte si, že koronavir zlevní bydlení a zatočí s matrjoškami v Praze?

Odpovědi
Drap

Ne, a pokud ano, tak jen krátkodobě

anonym

To není úplně tak jednoduché. Jsou další vnější vlivy, které ovlivňují ceny bydlení. Bude záležet, jak zareagují například pronajímatelé, které vláda celkem nechala stranou. Režie bytu, úpravy a podobně, to jsou další náklady a to se v ceně promítnout musí. Daéle je tu faktor regulovaného nájemného a tak dále.

Ceny nemovitostí to srazit dolu může, ale ekonomika se mění neustále, můžeme jen odhadovat. Klíčem je trh.