Kazatel

Na co bude použita miliarda EUR poslaná Evropskou unií na Ukrajinu? Jak je zaručeno, že tato neskončí u zbrojařů v USA?

Odpovědi
Drap

Celá tam neskončí, jen část. Zbytek se poztrácí a rozkrade cestou.

df

Do toho my nevidíme.

anonym

Byla by to snad chyba?

dubraro

S největší pravděpodobností bude rozkradena místními papaláši. Tudíž skončí v luxusních sídlech, drahých autech, jachtách, dovolených s milenkami apod.