zjentek

Nasmějete se někdy v zaměstnání?

Myslím přímo při práci.

Nejlepší odpověď
quentos

Nezřídka. Při anglické konverzaci se studenty, buď přímo vtipu, jejž někdo prohodí, nebo roztomilému omylu, ba i při korektuře některým překlepům, který prostě nevymyslíš…

Další odpovědi
Drap

Ne. Jsem už v důchodu a pracuji sám. Dříve, v různých zaměstnáních v kolektivu, bývalo poměrně často veselo.

elkon

Když bylo něco k smíchu, tak jistě. To je normální, že se lidé smějí je-li důvod.

Rokio

Okolí, když vyprávím vtipy a někdy v určité vtipné situaci.

cappuccino

Me ten smich presel pote, co jsem se smala a vybehl z kancelare sef, ze se moc smeju! Tak jsem mu rekla, ze se smeju s jeho zakazniky!! To se mu moc nelibilo!!

Savier

Skoro vůbec, spíš vůbec.

Tonda Káňa

Jak kdy…

Tonda Káňa

Hvězdička dána omylem, sorry.