zjentek

Nevíte, jak se K. Gott před časem vyjádřil ke své neúčasti na pohřbu?

Několik let zpět se K. Gott nezúčastnil pohřbu osobnosti u které se předpokládalo že zrovna Karel se účastnit bude. Jenže se nedostavil no a později se k situaci docela moudře vyjádřil, uvedl důvod a mě by zajímalo znění toho jeho vyjádření. Bylo velmi chytré a po něm by mu tu jeho neúčast snad nikdo neměl za zlé. Neví někdo?

Odpovědi
marci1

Jednalo se o pohřeb Věry Špinarové.
„Že jsem se nezúčastnil pohřbu, neznamená, že jsem k ní neměl vztah. Právě naopak. Přiznám se ale, že nerad chodím na pohřební loučení s lidmi, na které si chci uchovat jen hezké vzpomínky, a ne ty smuteční,“ uvedl ve svém prohlášení Karel Gott.“ 🙂
https://www.bles­k.cz/clanek/ce­lebrity-ceske-celebrity/460263/fa­nousci-se-pustili-do-gotta-kvuli-spinarove-mistre-zklamal-jste-nas.html

paul1

Celkem chápu, také jsem nebyl na některých pohřbech z podobného důvodu. Prostě jsem vytěsnil,,že umřeli a nechal je žít dál (i když jen ve vzpomínkách).

zjentek

Jako autista sklerotik neznám jak znění zdůvodnění, tak jméno osoby, o jejíž pohřeb šlo. Jen si pamatuji že se to stalo a Karel na tlak médií reagoval skvěle.

Ametyst

Ahoj, šlo o pohřeb Věry Špinarové. Víc nevím, sorry.