Avatar uživatele
zjentek

Nevíte, jak se K. Gott před časem vyjádřil ke své neúčasti na pohřbu?

Několik let zpět se K. Gott nezúčastnil pohřbu osobnosti u které se předpokládalo že zrovna Karel se účastnit bude. Jenže se nedostavil no a později se k situaci docela moudře vyjádřil, uvedl důvod a mě by zajímalo znění toho jeho vyjádření. Bylo velmi chytré a po něm by mu tu jeho neúčast snad nikdo neměl za zlé. Neví někdo?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 801 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Jednalo se o pohřeb Věry Špinarové.
„Že jsem se nezúčastnil pohřbu, neznamená, že jsem k ní neměl vztah. Právě naopak. Přiznám se ale, že nerad chodím na pohřební loučení s lidmi, na které si chci uchovat jen hezké vzpomínky, a ne ty smuteční,“ uvedl ve svém prohlášení Karel Gott.“ 🙂
https://www.bles­k.cz/clanek/ce­lebrity-ceske-celebrity/460263/fa­nousci-se-pustili-do-gotta-kvuli-spinarove-mistre-zklamal-jste-nas.html

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
paul1

Celkem chápu, také jsem nebyl na některých pohřbech z podobného důvodu. Prostě jsem vytěsnil,,že umřeli a nechal je žít dál (i když jen ve vzpomínkách).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Jako autista sklerotik neznám jak znění zdůvodnění, tak jméno osoby, o jejíž pohřeb šlo. Jen si pamatuji že se to stalo a Karel na tlak médií reagoval skvěle.

Avatar uživatele
Ametyst

Ahoj, šlo o pohřeb Věry Špinarové. Víc nevím, sorry.

Nový příspěvek