Drap

Jsou ro nesmysly. A kdo tomu věří je psychicky nemocný a měl by se jít léčit.

Pepa25

Dnes se holt děti nestraší, že si pro ně přijde Polednice, ale Majkl 😉 (je to prostě fejk, podobně jako obrázky různých moster vytvořených ve ve photoshopu)

Rocker

Pokud čerpáš zprávy z Blesku,nesmíš se divit ničemu.

Roman71

Halucinace, vysvětlení zde:
„I když si spousta lidí myslí, že jde o nějaký druh démona nebo ducha z internetu, nejde v této věci o nic nadpřirozeného. Děti a teenageři se na to dívají nebo to sdílí, protože si myslí, že je to trendy, ale ve skutečnosti to může způsobit problémy se spaním, paniku nebo úzkost,“ uvedla policie podle Mirroru.