Avatar uživatele
Mravenec

Ovládáte a rozumíte pokynům policisty, který řídí křižovatku? Například trojstranná uzávěra. Jste sebejistí řidiči?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Kazatel, Ametyst před 682 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
paul1

Když jsem byl ještě mlád a čerstvý šofér, tak na křižovatce mi bylo blbé a nezdvořilé objíždět policajta (tenkrát SNB) zezadu, jel jsem při tzv. trojstranné uzávěře zepředu a byla z toho pokuta, tenkrát ještě laciná, jen 30 Kčs.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Justin1

Pokud máš na mysli ten postoj, kdy policista ukazuje levou rukou doleva a pravou před sebe, tak bych si ještě v klidu domova vybavil, kdo kam může jet a kdo má stát, ale kdybych si ho všiml až na poslední chvíli nebo kdyby ukazoval nějaký postoj, který si z autoškoly, kterou jsem dělal před 26 roky, nepamatuji, už bych asi měl problém.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Myslím že ano. Pamatuji ještě dobu, kdy to nebylo nic rak nezvyklého, že na křižovatce řídil dopravu policista.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Policista v křižovatce?!? WOW!!!
A já si doteď myslel, že ten primitivní zaměřovač vpředu na haubně je myšlen jen jako ozdoba. No vida, ono by se pro něj našlo i PRAKTICKÉ využití. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Čas od času si to zkouším zopakovat. Ale vzhledem k tomu, že za mou řidičskou kariéru (téměř třicet let, řádově možná 300 000km) jsem projel policajtem řízenou křižovatkou tak asi 2×…
Tak v zásadě ne. Co jsem se naučil to jsem zas zapomněl. Asi by bylo vhodné si to opět připomenout.
Naštěstí jsem jel ve štrůdlu, tak jsem zkrátka dělal to co všichni, v druhém případě to vyšlo tak, že jsem byl první v mém směru koho zastavil, tak jsem koukal co se děje než jsem se dostal opět na řadu, abych si ti signály trochu zopákl.....

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
magorvkleci

… bylo blbé a nezdvořilé objíždět policajta (tenkrát SNB) zezadu, jel jsem při tzv. trojstranné uzávěře zepředu…
Jestli jsi odbočoval doleva, tak jedeš před ním, to je správně, ne?

Nový příspěvek