ZdenekP

Padá mi bluetooth v mobilu

U mobilu samsung A22 android 14 mi náhle začal náhodně padat bluetooth. Je jedno, jestli jsem přes wifi, mobilní spojení nebo přehrávám hudbu z přehrávače v mobilu. Najednou se bt vypne a znovu zapne. Poradí mi někdo, co s tím?

Odpovědi
elkon

Bluetooth nemá s WiFi nic společného (když používáme bluetooth, je dobře WiFi vypnout). Nevím čemu říkáš „mobilní spojení“. Ale také to může být po aktualizaci systému.

ZdenekP

Android je 13, spletl jsem se.

ZdenekP

Poslíuchám rádio v repráku, proto wifi i bt. Mobilní spojení tím myslím mobilní data bez wifi. Aktualizace systému proběhla v půlce prosince, padá mi to druhý týden.