_Bůh_

Plánujete se účastnit 22.02.2022 ve 22:22 hod. jízdy tramvají č. 22?

LEGENDÁRNÍ akce se blíží – nezapomenutelný zážitek, být na datum 22022022 (palindrom!!) ve 22:22 hod v tramvaji č. 22! V Praze na akci zareagovalo přes 24 tisíc lidí na Facebooku (událost „22.2 2022 jízda tramvají 22 v 22:22“), takže tramvaje budou asi jaksi přetížené 🙂
Tramvaj směr Jana Masaryka – tramvaj pro nezadané
Královský letohrádek – techno tramvaj

Jezdí ve vašem městě tramvaj 22? Jste připraveni na legendární zážitek?

předem se omlouváme tramvajákům co mají 22.02. službu.

Nejlepší odpověď
Kazatel

Ty budeš panečku hlavička, fakt tě nenapadlo, že tolik čísel tramvají mají jen v Praze a ani na Slovensku to není lepší?!

A ne, akce se nezúčastním, je až s podivem, kolik lidí nemá co jiného na práci.

Další odpovědi
cochee

No anooo, všichni se kvůli tomu nasáčkujem do Práglu.

Arne1

V mém městě tramvaje nejezdí. A šaliny nemají číslo 22.
Zato se po celém světě koná spousta eventů na téma tohoto čísla dne a hodiny.

da ny

Legendární akce v Praze, je mi celkem ukradená. Nikam se harcovat nebudu. Tento zážitek si v pohodě nechám ujít ;D
V našem léta „Bohem i vrchností“, zapomenutém kraji, obstarávají MHD, pouze autobusy. Tramvaje ani trolejbusy zde stále nemáme
Na datu a číslech, nic zajímavého neshledávám….
22/2 2022 = 12 = 3 (umělecké ambice i přelétavost ve všem…)
22:22 = 8 (materializmus, otročení zvykům, pohyb v kruhu….)
22 = 4 (fyzická stránka života, materiálno, a konzervatismus….)

U data dne, pro jeho „význam“, má vliv tzv. „čisté číslo“ (1 – 9).
„Ideální den“ pro svatbu, dává v součtu 6 nebo 9.

_Bůh_

kazatel: tak třeba bus č. 2, to je jedno né

_Bůh_

Držím ti místo cochee😎

Arne1: jojo, a taky samé svatby, oddávající budou odpadávat 😂

cochee

Neee, fakt ne, na takovou lekraci by moje dovolená byla příliš luxusní komodita.

Arne1

Svatby už mne tak nějak nezajímají. Ale eventů mám v plánu několik navštívit v různých městech CZ.