Zalohujmese

Pokud by někdo nosil takové tričko, šlo by o obnažovaní na veřejnosti?

Původ fota: pixabay.com

Pokud by někdo nosil takové tričko jednalo by se o obnažovaní na věřejnosti?

Odpovědi
Gonfaloniér

Nebylo, protože se o obnažování nejedná. Otázkou ale je, zda by člověka s takovým trikem pustili do různých veřejných kulturních budov, na úřady, do restaurace a na letiště. I když to obnažování není, někde by se nad tím mohli pohoršit. Ale jedno bych si taky koupil :D
Jsou i horší trička se sprostými popisky, obrázky a symboly.

elkon

Hlavně je to trik. Takových hloupostí vidíme dost. Na počítači uděláš cokoli.

ElonMusk

Nikoliv, řada žen tak chodí, a ani k tomu nepotřebují “vtipné” triko.