FlAsh_7

Proč mi zvuk telefonu po vypnutí zvuku chvilku lehce šumí?

Pustím si třeba video na YouTube nebo staženou hudbu. Pak daný obsah stopnu. Reproduktor telefonu pak chvilku – pár sekund lehce šumí a pak je normálně ticho, dokud zase něco nezapnu a pak zas to samé. Nevíte, čím to je? Nemůže to být virus? Předem Vám moc děkuji za váš čas!

Odpovědi
elkon

Nechoď k tomu vodopádu.

Lotr2008

A proč bys tam měl nějaký virus? Na telefonech neexistují. Navíc, kdybys měl starou Nokiu jako já, tak ta je protí těmhle blbostem odolnější než telefon prezidenta USA.