jirka F

Propadli jste někdy na ZŠ?

Já ne, nikdy. Vždy jsem bojoval až do konce školního roku.

Nejlepší odpověď
Tonda Káňa

To ne (i když to bylo často opravdu jen o vlásek), ale několikrát mi za chování hrozili vyhozením… No, byl jsem už v té době trochu zhulenej 😁🤷‍♂️

Další odpovědi
Rokio

Nikoliv.

Vždycky jsem měl samé jedničky nebo alespoň vyznamenání na ZŠ.

da ny

Ne. Nebojovala jsem.
Na ZŠ jsem chodila velmi ráda a horší známku než 2 jsem neměla (na vysvědčení).
Vysvědčení vždy alespoň s vyznamenáním.
(… ad quentos, já vím, že už to tak nevypadá…. 😉

orwell

Tak to se mně naštěstí nikdy nepodařilo. 🙂

quentos

Ne.

led

Jo, propadla! Ani to netajím! Ani se nestydím… To když praskl stupínek před tabulí. A já, nešika jedna, jsem propadla skrz ty dřeva.

cappuccino

To se povede jen malo komu. Ale i takovi experti se najdou!!

jirka F

Tos Rokio, asi neměl moc kamarádů ve škole.Když si byl takový šprt.

jirka F

Tonda Káňa: Tos byl takový rebel?

Tonda Káňa

To si piš 😁 Ale radši ani nechtěj vědět, co dalšího rebelského jsem dělal… 😎