cappuccino

Setkali jste se nekdy s fenomenem u psu, ze fenka prestala zrat, aby prenenechala zradlo sve tehotne panicce?

Ze psi okamzite vyciti, kdyz je zena tehotna, to je znamo. Ale ze by se delili o stravu, to jsem slysela poprve!
Me zname se to stalo. Ma doma takovou skvelou ochranitelku! A po narozeni ditete se od nej fenka nehne!

Odpovědi
Drap

Jsou to uměle stvořené nesmysly.

Drap

Tak to bylo způsobeno něčím jiným.

cappuccino

@Drap: ale me zname se to skutecne stalo!!