KaTom Kk

Soudni proces a ulozeni ochranneho leceni

Asi pred 4 roky se to stalo. Rizeni vozidla pod vlivem pervitinu, nasledovalo odebrani rp na miste a vysetreni.
Soud mi ulozil 20000tis pokutu, dochazet k probacni(kam jsem teda nedochazelo dle predchozi domluvy s pracovnikem).
Tak jsem vyfasovala nepodmineny trest odneti svobody na 2 mes.
Kdyz jsem si toto odsedela, tak na me soud jeste dozaduje ambulatni lecbu, kterq byla narizena i pred vykonem trestu.
Zajima me
Kdyz sem si to odsedela cekala bych ze mam konec a smitec. ..
Nakonec mi ted soud znovu po roce poslal dopis s premenou ma lecbu ustavni.
Je teda mozny, takzp jedmodusse nakladat s pravy obvineneho, ackoliv sem jiz vykonala trest. ?

Odpovědi
Drap

Pokud jsi vše splnil jak bylo soudem nařízeno, tak můžeš žalovat stát.. Ale podle zmateného textu otázky jsi léčbu neabsolvovalo, neabsolvovala, takže tato věc nebyla splněna a koleduješ si o přehodnocení a zvýšení trestu. První kdo porušil práva jsi byla, nebo bylo ty.

elkon

Takoví vykutálenci jako ty, by měli zůstat pod dohledem celý zbytek života, aby nemohli škodit společnosti.

Dochy

Trest a léčba jsou různé věci. Byla nařízena léčba, kterou jsi neabsolvovala. Předpokládám, že ten nepodmíněnej trest byl za nezaplacení dvacetimilionové pokuty, nebo proto, žes nedocházela k probačnímu úředníkovi na domluvené schůzky. Zkrátka ses vybodla na všechny své povinnosti a teď křičíš o svá práva…