Avatar uživatele
KaTom Kk

Soudni proces a ulozeni ochranneho leceni

Asi pred 4 roky se to stalo. Rizeni vozidla pod vlivem pervitinu, nasledovalo odebrani rp na miste a vysetreni.
Soud mi ulozil 20000tis pokutu, dochazet k probacni(kam jsem teda nedochazelo dle predchozi domluvy s pracovnikem).
Tak jsem vyfasovala nepodmineny trest odneti svobody na 2 mes.
Kdyz jsem si toto odsedela, tak na me soud jeste dozaduje ambulatni lecbu, kterq byla narizena i pred vykonem trestu.
Zajima me
Kdyz sem si to odsedela cekala bych ze mam konec a smitec. ..
Nakonec mi ted soud znovu po roce poslal dopis s premenou ma lecbu ustavni.
Je teda mozny, takzp jedmodusse nakladat s pravy obvineneho, ackoliv sem jiz vykonala trest. ?

Zajímavá 0 před 2 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Pokud jsi vše splnil jak bylo soudem nařízeno, tak můžeš žalovat stát.. Ale podle zmateného textu otázky jsi léčbu neabsolvovalo, neabsolvovala, takže tato věc nebyla splněna a koleduješ si o přehodnocení a zvýšení trestu. První kdo porušil práva jsi byla, nebo bylo ty.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Takoví vykutálenci jako ty, by měli zůstat pod dohledem celý zbytek života, aby nemohli škodit společnosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Trest a léčba jsou různé věci. Byla nařízena léčba, kterou jsi neabsolvovala. Předpokládám, že ten nepodmíněnej trest byl za nezaplacení dvacetimilionové pokuty, nebo proto, žes nedocházela k probačnímu úředníkovi na domluvené schůzky. Zkrátka ses vybodla na všechny své povinnosti a teď křičíš o svá práva…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek