pregres

Souhlasíte, že vykořisťování naší planety nemohlo ujít ani netopýrům?

I jim, stejně jako ptákům, začala s razantním ubýváním hmyzu chybět potrava a postupující betonizace světa je stále víc připravovala o jejich stará sídliště. Netopýři jsou jediní savci, kteří spí hlavou dolů, což zřejmě znamená i rychlejší prokrvování mozku, a tedy i myšlení, chybějící zvlášť lidem ve vedoucích pozicích, kteří mívají hlavu spíš hodně nahoře.

Odpovědi
anonym

Proč hned vykořisťování? Tak samozřejmě je tu nějaký vývoj a každá taková krize nutí k zamyšlení – otázka je, zda ti, kteří mívají hlavu nahoře, dojdou k nějaké sebereflexi. Další otázkou je, zda za vše může člověk.

zbyndo

Pekná otázka,tá betonizacia,a úbytok ich sídlistia,a aj úbytok hmyzu,to je fakt,len snáď nie vykorisťovanie,ako pud sebazáchovy