zjentek

Svatá Anna, chladna z rána. Jaké může mít tato pranostika dopady na čím dál obvyklejší bouře?

Pokud platí, může Anna bouře jaksi omezit, částečně jim zabránit? Tedy alespoň ty, které nepřichází z ciziny, ale utvářejí se přímo na území. Přece živnou půdou bouří je teplý vzduch při zemi, mísící se se studeným vysoko nad námi.

Vše nejlepší všem Annám a Aničkám. (;

Odpovědi
Drap

Bohužel, na bouře nemá sv. Anna žádný vliv

Justin1

Pokud jsou chladna zrána, nemusí to ještě znamenat, že se vzduch při zemi neprohřeje během dne.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.