zjentek

Tak co ti „člováci“, už mají „hotovo“?

Sledujete jejich předem jasný osud se zaujetím?

Odpovědi
paul1

Snad to dopadne dobře. Jak říkal Burian: " Ještě se nestalo, aby to nějak nedopadlo". 🙂
Hotovo bude až po 22,00. Až potom budu sledovat částečné výsledky a věřit, že to bude o.k. Věřím ve zdravý úsudek podstatné části voličů.

Drap

Ještě ne, volí se do 22-té hodiny.

Kešař

Nacionalistická levice v čele s Ficem, která nekriticky vzhlíží k Rusku vs. progresivní levice v čele s Šimečkou, která nekriticky vzhlíží k Bruselu. Jsem zvědav, jak se s tím poperou a kde se budou hledat kompromisy. Protože ty budou potřeba jako sůl, ale třeba bude nějaké překvapení a budou bodovat tradiční strany.

led

Moratorium a uzávierka volieb sa posunula do 22:35 z dôvodu niekoľkých pozastavení volieb (zo zdravotných dôvodov)
Voľby vyhrá Smer. Ako druhý bude PS, ktoré stojí proti Smeru. Takže Slovensko očakávajú búrlivé časy.

Ametyst

Vzpomínám si, když měla před léty ještě vládnoucí sociální demokracie stranický sjezd. Robert Fico jako spřátelený sociální demokrat tam byl pozvaný. Měl projev,: za který sklidil obrovský potlesk, větší než sám předseda socdem. 🙂