zjentek

Tak jsme si potleskali, že?

Vina a trest vzali za své. Nobody cares. Bože, ČRdeli, vráti se snad nyní tvá dávno zapomenutá důstojnost? Není příliš pozdě? A co spravedlnost? Co nebo kdo navrátí životy zabitých parašutistů? Alespoň v tichosti s úctou zavzpomínejme>>> https://www.no­vinky.cz/doma­ci/clanek/kalou­sek-se-vzda-mandatu-40348297#dop_­ab_variant=1&dop_req_­id=yFkwRkO73dD-202101191650&­dop_source_zo­ne_name=novin­ky.sznhp.box&sou­rce=hp&seq_no=1&ut­m_campaign=&ut­m_medium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz …děkuji.

Odpovědi
Tabea

Na můj vkus moc pozornosti. Jeho kritici na něj budou nadávat pořád, podporovatelé sledovat jeho komentáře a příspěvky na sociálních sítích, ostatní do něj už nebudou investovat svou pozornost.

NoFear

To nejsou ovace, ale takový „nucený“ formální potlesk. Žádné nadšení nebo vděk (leda tak za to, že odešel :D).
Kdyby jen parašutisti, to jsou jen ty viditelné katastrofy. Ty ekonomické, které způsobil vidí už málokdo. A ještě za ně borec dostal cenu, za vlastní výmysly i za to vše, co pomohl prosadit…

JežíšKristus

Manipulátor zjentek opět šíří lži

Fáma praví, že Kalousek koupil padáky typu VTP-100, na kterých se při seskoku zabili tři lidé: Aleš Bartušek, Adrian Roschi a Roman Prinich.

A pravda? První dva jmenovaní přišli o život na zcela jiném typu padáku, se kterým Kalousek neměl vůbec nic společného. Sportovní výsadkář Bartušek dokonce v roce 1993, tedy rok před podpisem smlouvy na nákup padáků VTP-100, a švýcarský pilot Roschi v roce 1994.

Pojem tzv. Kalouskovy padáky se cyklicky opakuje, a přitom se týká tvrzení, které účelově před volbami v roce 2006 vypustila Balbínova poetická strana, a které ale nebylo nikdy nikým prokázáno jako pravdivé. Informace o ztrátě života je vždy vnímaná abnormálně citlivě a působí zcela jinak, než když média informují o ztrátě peněz nebo majetku. Spojení padáky – smrt – zakázka – obrana – Kalousek je nešťastné spojení polopravd a neprokázaných tvrzení, které pobuřuje o to víc, že v něm hraje roli smrt člověka. Tato smrt ale s prací a zodpovědností Miroslava Kalouska nikdy nesouvisela a nesouvisí. Pokud si dá člověk práci a pokusí se informace ověřit, zjistí dále, že…

Herjulfson

A kdo to vlastně je ten Kalousek? Je to ten novodobý Jánošík co bral chudým i bohatým? … nebo to je někdo jiný?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Mc Merkurion

@Ježíši ježíši, mám chuť tvoji odpověď nahlásit jako klamnou a lživou !!!tvrdit dezinformace, které jsou snadno dohledatelné: „Rok po Bartuškově tragické smrti zahynul totiž ve Švýcarsku na stejném typu padákového kluzáku Farao zkušený pilot Adrian Roschi. Krátce na to pak Anex vyhrál soutěž na dodávku padáků VTP-100 pro armádu za několik set milionů. A stejně jako v případě Aleše Bartušky zahynul kvůli fatálním technickým nedostatkům padáku VTP-100 vojín Roman Prinich“ https://zpravy­.aktualne.cz/do­maci/vdova-po-parasutistovi-dostala-odskodneni-po-20-letech/r~6c6cd­7ae495911e3846­6002590604f2e/ … chápu Kalouskova simpatizanta, ale proboha: nelži !!!

ivzez

Že se za Kalouska postaví i JežíšKristus bych tedy nečekala…

Ametyst

Ivzez: 🙂

Tabea

NoFear: Páni, to byl tedy zloduch. Nemůže taky za vánice, vulkány a povodně?

NoFear

Jukni na jeho ekonomickou kariéru a vliv, který měl. ;) Pokud rozumíš ekonomii. :P
V životě jen kecal do práce ostatních, repektive věčně kritizoval, urážel a obviňoval, aniž měl někdy nějaké řešení. Spíš jen někdy rady, „co a jak se mělo udělat“ když už bylo dávno pozdě. A tu chvíli, co něco opravdu znamenal, kdy o něčem rozhodoval, tak skutečně pokakal všechno, co se dalo. Já k němu nechovám nenávist a odpor, tak jako plno ostatních, kteří ani neví proč a přesto ho za vše obviňují. Mně se vážně protiví, protože to byl snad ten nejneschopnější a za mě i nejprotivnější a nejtrapnější politik). O jeho politikcké a mimiopolitické „aktivitě“ za ty roky nemluvě. Vždy jen trapasy a snaha se zviditelnit. Takových (podobných, ne úplně stejných) politiků jako je on bylo hodně, ale oni měl svůj krátky okamžik slávy, která pak upadla a buď odešli nebo zůstali v politice, ale už si je nikdo nevšímal, nezajímal se o ně (navzdory snahám, které někteří měli). Kalousek je jen provokatér, který se stále držel v jisté popularitě a známosti, aniž by něco dělal nebo znamenal. Jeho „hvězda“ měla vyhasnout už dávno, ale to se pravděpodobně nestane ani teď, protože on s politkou neskončil.
Kalousek může samozřejmě za všechno, určitě i za covid. :DD

zjentek

Opilci jsou slaboši a jako tací přírodu příliš neovlivní… to spíše PITOMCE, si myslím. Přestože jsem otázku pro připomínku založil, mne neovlivnil nijak.