Avatar uživatele
zjentek

Taky už jste tak vyplašení z médií, že si opakovaně pouštíte různý radary, kde je jaký mráček na obloze?

Když čtu zprávy tak mi mrazí, lepí a bůhví co, tak si vždy zapnu nějaký osvědčený radar a tam nic, ani mráček. To mě ale neuklidní, bo si říkám: když tam nic, tak co když ale oni na rozdíl od radaru ví dopředu, kdy tam něco?

Zajímavá 0 před 1075 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Hlada

Spíš jsem rozmrzelý z toho, jak přes veškerý pokrok, měřicí stanice, balóny, radary, družice a výkonné počítače předpověď počasí nefunguje. Jestliže např. dnes bylo vydáno varování, že hrozí velmi silné bouřky s přívaly deště a krupobitím a na celém území nebylo ani mráčku a nedávno bez varování sfouklo tornádo několik vesnic, pak má meteorologie značné rezervy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rokio

Nejsem vyplašený. Nebude to trvat věčně a navíc to nemohu ani ovlivnit, tak proč se tím znepokojovat?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Na meteoradar se dívám zejména když plánuji výlet na kole.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1022 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Daidal

Trochu jsem nepochopil, jak to myslíš. Ale když tě čtení takových zpráv mrazí a víš, že to způsobují, tak je nečti ;)
Filozoficky: proč si sám takhle způsobovat starosti – dobrovolně a dokonce vyhledávat jejich zdroje a hlavně proč se trápit něčím, na co nemáš vliv? :P Nemá smysl trápit se něčím, co neovlivním a co není v mé moci (kdyby bylo, tak už to určitý důvod být může).

před 1075 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

aktuálně>>>https:/­/www.ventusky­.com/?p=47.5;9­.5;4&l=radar vs. aktuálně>>>https:/­/www.novinky.cz/po­casi/clanek/hro­zi-velmi-silne-bourky-s-privaly-deste-a-krupobitim-meteorologove-upresnili-varovani-40367206#dop_­ab_variant=0&dop_sou­rce_zone_name=no­vinky.sznhp.box&dop_req­_id=m7resOr5dCL-202107261107&­dop_id=40367206&sou­rce=hp&seq_no=1&ut­m_campaign=&ut­m_medium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz

před 1075 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
elkon

Ani jeden z těchto webů nesleduji. Takže mě ani nerozhází.

před 1075 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek