Complex

Uměli byste shrnout svůj život za minutu?

Nejlepší odpověď
annas

Ne vždy procházka růžovým sadem, a stalo se, co se mělo stát. Ještě chybí tečka.

.

Další odpovědi
Kepler

Dokázal jsem to za pár vtěřin: kdyby to šlo, tak znova a líp!

Drap

Ano.

smart aleck

I dříve, tedy do 2 sekund. Prozatím byl perfektní!

zjentek

Je to marné, je to marné, je to marné!
(Je to do minuty.)

led

Ešte stále žijem.
mimo čas – na zlosť neprajníkom.

hapiky

Když se člověk ocitne na hranici smrti, prý se mu zobrazí celý jeho dosavadní život během okamžiku i když to není vždy jeho konečná.

marci1

Můj život? Nádherná procházka rozkvetlým sadem. Sem, tam spadne na hlavu jabko, ale co mě nezabije, to mě posílí a ještě rozesměje! 🙂

hapiky

marci1: Mě by to také rozesmálo až dojalo, kdyby mě v rozkvetlém sadě spadlo jablko na hlavu.