autacek

V Lovosicích prý našli nějaké ulité roušky a respirátory a někdo tam s nimi chtěl kšeft. Čím je toto město nejznámější?

Odpovědi
marci1

V současnosti bude zřejmě neznámějším firmou CTE Cargo Sped (jejím celním skladem s rouškami a respirátory).
„Policisté totiž v noci na středu zasahovali v celním skladu, který si v Lovosicích nedaleko dálnice D8 pronajímá firma CTE Cargo Sped. Ta má jinak sídlo v prostorách vietnamské tržnice Sapa v pražské Libuši a nabízí přepravní služby.
Podle obchodního rejstříku má ve firmě největší podíl ve výši pětatřiceti procent Zhou Ling Jian – podnikatel, jenž v pražských Kobylisích provozuje čínskou restauraci a který se loni zároveň objevil na seznamu těch, kdo letěli v delegaci s prezidentem Zemanem do Číny“.
https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/policie-zabavila-statisice-rousek-narazila-pritom-na-prekvapive-jmeno-94008?seq_no=­1&source=hp&dop_a­b_variant=0&dop_sou­rce_zone_name=zpra­vy.sznhp.box&ut­m_source=www.sez­nam.cz&utm_me­dium=z-boxiku&utm_cam­paign=null

Kelt

V Lovosicích jsou chemické závody. Ale zda se tam někdo narodil, kdo se pak proslavil, to netuším. Ale asi to bude pan autacek.

Hufnágl

Zřejmě narážíš na pana Babiše, viď?

led

Pre mňa? Tam som kedysi (v 60-tych rokoch posledného storočia minulého tisícročia) cestou na Arkonu (ostrov Rujana) dostala defekt na prednom kolese bicykla.. ach ten krásny parakotúľ nad (nie nad kukučím hniezdom) riaditkami s následným pádom do jediného h*vna na ceste…