Avatar uživatele
Savier

Věčný je jen Lenin?

Co to má znamenat? Jak může být věčný? Toto moudro říkávala moje babička.

Zajímavá 0 před 16 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Nie je to pravda, ani Večný Lenin neprekonal Jedničku večnosti. Najviac stúpencov a 1. miesto Večnosti získala „Ľudská blbosť“

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Rokio

Asi, že bude existovat věčně jeho odkaz. To, co vytvořil za života.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Disraeli

Tvoje babička byla asi pěkná… (jestli rozumíš). ;) Komunistka, samozřejmě. „Nechtěl“ jsem naznačit nic sprostého. 😅 I když samotné označení za komunistu, je podle mě dost slušná nadávka.

Lulínkův odkaz se taky pěkně brzy rozpadl – čímž myslík, jak SSSR, tak leninismus. To proto, že tahle totalitní ideologie, založená na vlkých snech vypatlanců, nefungovala a nefunguje.
A tu jeho vycpanou mršinu spálí v příštích 10, 15 letech spolu i s jeho muzeem.
Takže žádná věčnost, v žádném ohledu.

Upravil/a: Disraeli

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Já nevím. Já zas v rádiu slýchával, že diamanty jsou v Ječné.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pepa25

Disraeli: nespálí. Báťuška Putin to nedovolí. Viz jeho vyjádření:
Země žila 70 let pod monopolem KSSS. To je život celé generace, mnoho lidí spojuje se jménem Lenin svůj vlastní život. Pro ně bude Leninův pohřeb znamenat, že uctívali falešné hodnoty, že si stanovili falešné cíle a že jejich životy byly prožity nadarmo.
https://tass.ru/in­fo/902359

Avatar uživatele
Disraeli

V příštích deseti až patnácti letech…
Fakt očekáváš, že za tu dobu bude Rusko beze změny a že tam ještě bude Putin? Ten taky není věčný.
Brzy už nebudou ani žádní větší pamětníci (majoritní, důležití, obzvlášť „pravého“ leninismu), takže nadarmo prožíté životy už je trápit nebudou. To by bylo jako hořekovat nad padlými v Hugenotske válce (v dnešní době).

Nový příspěvek