Lukas27

Nevíte, jak je na tom Fico aktuálně se svým zdravím?

Zdravím

Nejlepší odpověď
Filip84

Nevím, a ani mne to nezajímá.

Další odpovědi
elkon

Sleduj zpravodajství a tisk. Už je doma.

Pepa25

Bratislava 29. mája (TASR) – Liečba predsedu vlády Roberta Fica (Smer-SD) naďalej prebieha podľa očakávaní, pacientov stav je uspokojivý. … Pacient sa začína dostávať do fázy, kedy by mohla začať rekonvalescencia v plnom prúde … pacient po dlhých dňoch už prijíma stravu.

Zdroj: https://www.vla­da.gov.sk/liec­ba-premiera-prebieha-podla-ocakavani-jeho-stav-je-uspokojivy/?csrt=125­41030400635837467

led

Nikto vám nedá dôveryhodnejšiu informáciu, než sa dozviete z oficiálnych informácií.Premiéra Fica včera (30.mája2024) popoludní previezli do domáceho liečenia do Bratislavy.
Takže aktuálne je na tom lepšie, než bol v Handlovej po streľbe

zjentek

Nevím, ale ještě se zkus zeptat AI.