dudu

Řečeno slovy dnešní mládeže „bylo to hustý“. Na druhé straně si nelze nevšimnout až nechutné snahy moderátorky prosadit dojem, že existuje rozpor mezi stanoviskem hradu a vlády. A zde pak platí „za hubu přes hubu“.

Další odpovědi
orwell

To si nemyslím. Řekl bych, že pár panáků a několik hodin odpočinku to spraví. Moderátor/ka taky musí něco vydržet, určitě to má dobře zaplaceno. Holt si vzala sousto, na které si netroufne ani sám velký VM, tak to se nemůže divit. To je jako šachová partie. Každý, kdo alespoň trochu hraje šachy ví, že jakmile začne hrát pasivně, přestane vytvářet na soupeře tlak a nepokouší se ho vyvést z rovnováhy, bude dřív nebo později obětí útoku sám. Cožpak média nekopou do prezidenta už spoustu let? A to nemluvím o příspěvcích v různých diskuzích pod články, kdy ty nejhorší vulgarismy týkající se jeho osoby a odporující kodexu nemažou a schválně ponechávají, zatímco některé mnohem méně závažné týkající se jiných osob trestají i banem.

ten který je

Tak to už je přehnané.I vůči moderátorce to není zrovna fér.Že by ten irský novinář byl příznivcem nějakého feministického hnutí?Opravdovým novinářem dle mého byl Jan Petránek.Novinařina upadá.
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Jan_Petr%C3%A1nek_­(novin%C3%A1%C5­%99)

Pepa25

Zeman byl prostě nechutný jako obvykle

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.