paul1

Budeme dál nosit roušky ?

Podle zjištění WHO 99% lidí dýchá znešistěný vzduch.

https://doktor­ka.cz/node/190912

Nejlepší odpověď
Pepa25

Bohužel na ty nejhorší polutanty (NOx, Benzo(a)pyren atd.) roušky nepomáhají … Resp. nedpomáhají proti ničemu, kromě největších prachových částic.

Další odpovědi
led

Nielen podľa zistení WHO, ale aj podľa lekárov a hrobárov.
Netešte sa, že zámerným nákazam choroboplodných látok, tak skoro unikneme. nie, milý Horácius, je ešte veľa zášti, lži a nenávisti v srdciach zadávateľov a výrobcov bojových a choroboplodných látok, ktorí ich radi použijú aj mimo labolatorií.
Jednoducho nás odsúdili k používaniu „náhubkov“ niekedy viac, niekedy menej a občas aby sme sa mohli „slobodne nadýchnuť“ si urobia prestávku.
Ale nie sú to len dnes používané rúška proti Covidu…
Je ešte veľa životu nebezpečných plodov z priemyselných strojov znečisťujúcich ovzdušie, je ešte veľa chemikálií a znečistených biomas okolo nás.
Výjdite von z mesta a pozrite naň z diaľky. Uvidíte nad ním tmavý poklop smogu z exhalátov, ktorý bráni prístupu zdraviu potrebných svetelných lúčov a čistému vzduchu. (tak som to videla, niekde viac a niekde menej, pri pohľade na mesto z diaľky)

aliendrone

Rozhlédni se kolem sebe. Často uvidíš ZDEVASTOVANOU krajinu, zcela ležící ladem. Co uděláme? No provedeme ŠÍLENÉ investice(na úkor JINÝCH potřebných věcí) do elektrodebilit či jiných šaškáren (jež STEJNĚ NIC NEŘEŠÍ!), které nás akorát pošlou ekonomicky pod drn, to je jasné. :(

Jenže jednoduché řešení, jako je SKUTEČNÁ recyklace (tedy NIKOLIV to, co se dnes pod tímto pojmem provozuje), výsadba stromů a obecně rekultivace krajiny, NECHCEME, to je pro nás MOC EASY. Z toho nekouká DOSTATEK kapříků a pro „neziskové ekoparazity“ to zase prozměnu SMRDÍ PRACÍ. :(

Tak šup solár na střechu, tepelné čerpadlo a větrník nad tím vším! A po večerech povinně šlapat do pedálů, zdatný člověk může prý za hodinu může vygenerovat až 0,7kWh!! To dáš (investičně i fyzicky), mysli při tom na to, že děláš lepší budoucnost pro naše potomstvo! :D :D :D

zjentek

Jak se kdo cítí, neboli- jak chceš. (;

Chceme vydělávat, potažmo protežovat industry? Tak prosím, jelibo roušku?👈

_Bůh_

Přes zimní období by to chtělo. V Japonsku tak činí, a co se týče onemocnění obyvatelstva, to má významné účinky. I u nás jsme mohli pozorovat úbytek chřipky.

Marty Koller

Já nebudu. Já chci žít

Ametyst

Hlavně že ekoaktivismem máme bojovat proti vydechovanému vzduchu, z CO2 propaganda udělala největšího nepřítele. Kam se hrabou NOxy, volné radikály, oxidy síry, polétavý prach atd. , tedy známé tradiční znečištění, které se vždy monitorovalo.