Avatar uživatele
Kepler

Jste naštvaní, nebo nové rozhodnutí vlády přijímáte bez reptání a s pochopením?

Od zítřka budou opět povinné roušky ve vnitřních prostorech s pár výjimkami.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 1479 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Neřeším to, jsou věci které přicházejí a odcházejí bez toho aby je bylo možné ovlivnit. Ono se snadno kritizuje co kdo řekl a co udělal. Myslím, že se opravdu snaží dělat potřebné bez ohledu na to, zda se to nám líbí nebo ne. V takovéto situaci je každé rozhodnutí velmi obtížné. Nechtěl bych být na místě vlády.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
da ny

Nejsem naštvaná. Není důvod.
Nechápu nesmyslné „rozvolnění“ (všude, kromě nemocnic bez roušky).
Všude kolem nás je sousedé v uzavřeném prostoru stále nosí.
Přestože se nám na jaře „vysmívali“ a pochybovali (Němci).
Kolik je to dní, kdy se vláda postavila ke znovuzavedení roušek
proti ministru zdravotnictví (který dal na doporučení odborníků)?

Nyní sklízíme „úrodu“ a jsme vystaveni izolaci ze strany některých států
Reptání mají Češi asi v nátuře.
Jsou nedisciplinovaní a jako utržení ze řetězu

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Mám na háku, spíš mne trápí CO zase vymyslí v ekonomické sféře. :(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Naštvaní můžeme být hlavně na ty, kteří to svojí nezodpovědností rozšiřují. Hygienici, potažmo vláda pouze hasí „požár“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Chápu to v rámci možností. Ale vadí mi, že vláda nevěří lidem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

S reptáním a s nepochopením. Pan premiér říkal, že žádná plošná opatření nebudou a druhou vlnou straší opozice. Podle semaforu je náš okres je bílý, čili nulové nebo nízké riziko. Rouška, kterou vláda seniorům slibovala poslat na jaře stále nepřišla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Justin1

Já to vítám. Roušku jsem v hromadné dopravě a v obchodech nosil, i když to povinné nebylo, protože roušku nosím kvůli ochraně a ne proto, že to někdo nařídil, ale pokud si tolik lidí nedokáže smysl nošení roušek uvědomit a je jim příjemnější přispívat k šíření nemoci než k boji proti jejímu šíření, tak se jim nošení roušek musí nařídit, jinak budou hledět jenom na svoje okamžité pohodlí a na to, z čeho budou mít pro sebe z krátkodobého hlediska prospěch bez ohledu na to, na úkor kolika jiných lidí to bude, spolupracovat nebudou a budou čekat, že když se kvůli jejich nespolupráci situace vymkne z kontroly, tak to za ně vždycky někdo vyřeší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
CTTON

Co s tím může obyčejný smrtelník dělat, maximalně skočit z mostu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Myslím, že se nemuselo čekat na rozhodnutí vlády, ale řídit se dle vlastního uvážení a něco si nastudovat o chování virů. Dle mě je to dobře, přijde podzim, lidi budou méně venku, tím pádem ubude v těle i vitamin D a s přesunem dovnitř budeme dýchat převážně suchý vzduch, a to se viru moc líbí. Sice ještě nevíme, jak přesně se tento vir chová, ale opatření jsou na místě z hlediska např. bezpříznakové infekce.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek