Savier

Chtěl bych jít na sraz anonymních alkoholiků. Nebudou se na mě dívat skrz prsty?

Předpokládám že tam budou postarší štamgasti. Když tam příjdu já, mladý člověk, nebudou se na mě dívat blbě jako na „mlaďocha“? Mám strach že se mi vysmějou. Zároveň bych se tam rád seznámil s lidma, co mají stejný problém.

Nejlepší odpověď
cappuccino

Mozna budes prekvapeny, ze tam nebudou jen starsi a hlavne, ze tam mohou byt i zeny!! Je to odvazny krok, ale jelikoz v tom spolku maji vsichni stejny problem, rozumeji si. Dost casto se tam vytvori i pary.
Tak o tom nepremyslej, ale koukej, at uz tam jsi!! Drzim palce!!

Další odpovědi
elkon

Proč by se smáli, jsou tam všichni ze stejného důvodu.

Filip84

Nepředpokládej. Nikdy a nic!

zjentek

Savi máš lepší jít normálně do knajpy a tam si peiznat pravdu s ostatními okolo stolu rovněž netřeba být anonymní 🤤

Tonda Káňa

Nebudou, jsou tam často i mladí lidé. Pokud máš problémy s alkoholem, řeš to co nejdříve, jinak to může dopadnout špatně. Uvidíš, že bez alkoholu se budeš postupně cítit lépe a lépe… Není se za co stydět! 😎

da ny

Zbytečné domněnky, obavy, nerozhodnost, stud, člověku, jen komplikují život 😉
Tvůj „problém“, není to, co si kdo řekne, myslí, ale to, co si myslíš (domníváš se ) TY.
Hodně štěstí v tvých činech!