michalds

Chtěli byste(by jste) se dožít 84 let?

Jirka F:
Mám tam obě varianty.

Ty máš chybu v souvětí. 😁
Po slově „chybu“ má být čárka.

Nejdříve dopiluj češtinu, potom vytýkej chyby.

Odpovědi
Rokio

Ano, chtěl, pokud nezískám nějakou nemoc, která by mi znemožnila běžné fungování ve společnosti.

marci1

Tak málo? Alespoň 120 let. 😄
A proč 120? Vědci zjistili, že lidé mezi 120 až 150 lety vykazují naprostou ztrátu odolnosti, která se rovná neschopnosti se zotavit. 😕

elkon

Češtinu piluj hlavně ty, když neumíš napsat podmiňovací způsob slovesa být.

Drap

Ne, chtěl bych se dožít více.

INRI

Pokud bych existoval ve virtuální realitě jako virtuální inteligentní systém, mohl bych tak existovat mnoho tisíciletí

cappuccino

Myslis, zezubata se nekoho pta, kdy ma prijit? Proste prijde, at chces nebo nechces!!
Nikdo z nas (krome sebevrahu) si nemuze vybirat!

Roman71

Pokud bych byl vitální a schopný fungovat, proč ne?
Klidně i více let, jako Metušelach (známý jako Metuzalem), který žil 969 let.. mimochodem, nejdéle žijící člověk na Zemi 😉

jirka F

Ano, chtěl

PS: Máš tam chybu správně je byste.

michalds

Tam **má **chybu. Vidíš, už jsi mě nakazil :)

michalds

elkon: Uživatel Jirka F tam opravdu chybu. Chybí čárka v souvětí. Věř mi 🙂