zvonisek

Co je panu prezidentovi?

Je tedy nemocný nebo ne,

Nejlepší odpověď
Drap

Oficiální zpráva je, že je dehydrovaný. Jeho zdraví je zřejmě v takovém stavu, který odpovídá jeho věku a jeho chronickým chorobám.

Další odpovědi
da ny

Nejsem jeho blízká příbuzná, ani ošetřující lékař.
Mám tedy stejně dostupné informace, jako Vy a ostatní lidé. ;)
Např.:

„…e už poněkolikáté hospitalizován, ačkoliv důvod není znám.“
„…kdy se chystal vstoupit do přímé prezidentské volby, absolvoval Miloš Zeman malé chirurgické zákroky.“

„Nejprve mu v únoru 2012 v nemocnici Na Bulovce operovali šlachu v palci levé nohy, o půl roku později se podrobil operaci očí, při níž mu v Ústřední vojenské nemocnici v Praze odstranili šedý zákal.“
„…V říjnu 2019 Zeman absolvoval čtyřdenní rekondiční pobyt …“
„Další vyšetření absolvoval prezident v únoru 2020 v Ústřední vojenské nemocnici, bylo zaměřeno zejména na stav jeho sluchu.“

„Loni v srpnu … kvůli zlomenině pravé paže, poté musel podstoupit operaci. Podle prezidentova mluvčího Jiřího Ovčáčka…“

Zdroj: https://stars24­.cz/zpravy/z-domova/30712-zeman-v-nemocnici-neni-poprve-jaky-je-jeho-zdravotni-stav
Věk, cukrovka, neuropatie, špatně slyší atd. atp. (má v tomto věku kde kdo).
Rád kouřil a ……….
Např. září 2021
https://cnn.i­prima.cz/sleduj­te-zive-hlavni-zpravy-otazniky-kolem-dlouhodobeho-zdravotniho-stavu-prezidenta-33633
https://www.tichez­pravy.cz/zdra­votni-stav-prezidenta-zemana-se-zhorsil-spatne-slysi/

Disraeli

Není z nejmladších a moc bumbá. Tipuji cirhózu jater.

Rokio

Je dehydrovaný a trpí lehkou vyčerpaností.

tvaruzekcz

Snad se nebude zase přejmenovávat letiště… Jedna „osobnost“, která ráda holdovala alkoholu a cigaretám už tady na Hradě před Zemanem byla…