Savier

Co mi hrozí, pokud budu jíst každý den chipsy?

Mám rád chipsy (brambůrky).

Nejlepší odpověď
Lurius

https://youtu­.be/H44sc9XVV2E?si=vTFVl­6RtkyHIbAHK

Další odpovědi
Filip84

Savier, Savier: tak co chceš? Teďka si máš jít oholit a opálit ptáka, ne? Asi do solárka, ne? A taky musíš zhubnout, ne, na Freikörperkul­turplatz, ne? Jinak budeš pořád kušnit, že vypadáš bez oblečení blbě, ne? 🙄🙈

A Ty přijdeš s brambůrkami? No dobrý, no … Ale tak si rač vybrat: buďto oholit ptáka, solárko, a pak Freikörperkul­turplatz, nebo brambůrky, hranolky, gringo smažený kuře, a tak a za pár roků můžeš prohlásit ptáka za mrtvého, protože už jsi ho tři roky neviděl, jako! 🤷‍♀️

Podívej se, brambůrky si můžeš udělat doma. Koupíš Kartoffele varný typ C, úplně veliký koupíš, čím větší, tím víc Adidas. Koupíš nějaký tuk na smažení, řepkový olej, slunečnicový olej, všecko jsou to sračky a vrazíš do toho hodný kus sádla (nebo loje, ale to by Ti asi páchlo nevábně). A taky sůl.

Oškrábeš ty Kartoffele škrabkou, naházíš do vody, aby nečernaly. Vezmeš fritesu, nebo úplně vysoký kastról, nahřeješ to na cca 180°C (nebo na 360°F, kdyby to byla gringo fritesa), naleješ do toho úplně vysokou vrstvu tuku na smažení, jak se z něho začne kouřit, vrazíš do něj hodný kus sádla, nakrájíš ten Kartoffel na úplně tenký plátky, naházíš ty plátky do toho tuku a smažíš. To hlídáš, taky jich tam nesmíš naházet tunu najednou, obracíš, a jak jsou, vyndáš a dáš na kuchyňskou utěrku, aby vssála přebytečný tuk.

Pak ty brambůrky pořádně osolíš, a jak zchládnou, vrazíš do misky a bagruješ.

Tak co na tom je? Kartoffele, tuna tuku, sůl. Co je na tom zdravýho? Asi nic, viď? Ale zase je to dobrý. To máš jako s hadem: lustr z něho neuděláš, on sice takto dobře visí, ale zase nesvítí. Brambůrky jsou dobrý, ale nejsou zdravý.

Když si to koupíš, nebo vyrobíš, jednou, dvakrát do měsíce, tak asi žádný problém. Když to budeš žrát denně, zasereš si cévy, budeš předávkovaný solí, což taky obecně neprospívá kardiovaskulárnímu systému. To je jedna strana mince. Druhá je, že asi budeš více šťastný, ovšem do doby, než se uvidíš svlečený a nebudeš si moct oholit ptáka na Freikörperkultur, protože ho, přes ten bachor, nenajdeš.

Tak si sám vyber, co chceš, co je Tvou prioritou. Chasníci chodí s pupkem nevídaným a jsou happy. Nebudeš s pupkem nevídaným happy? Nežer denně brambůrky. 🤷‍♀️

Jinak se nestane vůbec nic: máslo nezlevní, chleba nezdraží, pršet nepřestane… Prostě: nic.

cappuccino

Je nejvyssi cas, abys zacal chtit taky neco jineho!! Nicis si zdravi a pak si chodis stezovat!!

Tonda Káňa

Obezita.

Pozor, na špekouny baby moc neletí ☝️

Savier

Tonda Káňa: To je jedno. I kdyby mě nějaká chtěla, moje povaha udělá cokoliv, aby jí odehnala.

Tonda Káňa

Takhle nesmíš uvažovat. Takhle uvažují jen budižkničemové, kteří nikdy nic nedokážou, protože vše vidí hned jako prohranou bitvu…

Nezkusil jsi, nevíš 🤷‍♂️☝️Pokud máš blbou povahu, tak na ni pracuj. Jinak umřeš sám a nikdy se ze své bubliny nevyhrabeš…

Jsi nadržený dvacátník, teď jsi ve svých nejlepších letech, tak se sebou začni něco dělat… Jedinou prekážkou jsi pro sebe jen TY sám… 🤟

Savier

Filip84: Konečně jsi zpět. Měl jsem strach, že se ti něco stalo! 😞

Filip84

Savier: Ty máš furt z něčeho strach. Přitom je za tím, buďto, to, že vůbec nemám čas, nebo to, že nemám ani v nejmenším náladu číst výlevy therapeutické skupiny psychiatrické nemocnice Bohnice.