dust8

Dal by to vodník s mořskou pannou dohromady?

Nejlepší odpověď
annas

Mořská panna je tvor, který se nemůže rozhodnout, pro jedno ani pro druhé.

Mořská panna je v moři, vodník někde v rybníku, takže těžko říct, jak by se dali dohromady. Jedině že by se vodník proměnil v rybu a připlaval do moře a přemluvil pannu, aby se konečně ozhodla být rybou.

Další odpovědi
Kelt

Každý je stavěn na jiné prostředí. Vodník zvládne suchozemská děvčata, která se chytají na pentli a touží mít Bentley. A mořská panna je pro horňáky a pro ty, co mají rádi zpěv. Mořská panna je audio oral.