orestez

Dokážete ze zlomyslnosti šéfovi, který je na dovolené, poslat nepříjemnou zprávu?

Například předpokládám, že ještě asi spí a pošlu mu SMS Problém. A čekám na telefonu až zavolá. Pak mu sdělím opravdu nepříjemnou věc. Co se stalo?
Strašný problém, hrozná ostuda, všichni to už řeší. Národní ostuda. Co se stalo? Máme prázdné kolo a už nejde nahustit. A náhradní je shnilé, nedrží vzduch. Vzali jsme si jiný vůz a tento je zaparkovaný ve Vyškově.

A proto, že se bál, je šéf v pohodě a chlácholí; buďte v klidu, jak se vrátím z dovolené, tak to hodím do servisu.
Jste taky tak škodolibí?

Otázku upravuji. Jirkojirko, u nás v Česku spousta lidí tráví svůj volný čas chozením do nějaké práce. Běda, když jinému svému rediteli řeknete o zaměstnání, nebo že chodíte do práce. Fakt, tenhle to nebere, ten jde po výsledcích, člověk je jeho zdroj. Jemu se musí říct pracovní zanícení. Takže, já, nesvévolný občan prodávám svůj čas a svoje schopnosti někomu, kdo je dál prodá. Nebo já nejsem, je pouze nějaký můj budík a plat, můj zaměstnavatel a já jsem myš? Já to znám, takové myšlení. Ještě naposledy podotýkám, že mám sice bordeláře, se kterým spolu zameteme bordel, že je fajn. A té ranní škodolibostí se má otázka týká.

Nejlepší odpověď
ivzez

Ne, něco podobného považuji za hloupé a dětinské.

Další odpovědi
jirkajirka

Ne,šéf Ti dává mzdu. Podle toho bys měl pracovat a chovat se. Jen hlupák může nad něčím takovým přemýšlet.

isteron

Poslal a s veľkou radosťou. Oni si to vyžadovali, keď sme mali v nepretržitej prevádzke nejaké problémy. A potom sa urážali, keď sme ich informovali a rozčuľovali sa, že to mal vyriešiť vedúci smeny.
Veľmi sa mi páči výrok v jednej reklame : Kam čert nemôže, tam nastrčí šéfa !

Rokio

Ne. Když jsem byl na učilišti, tak jsem měl svoji mistrovou rád. Rovněž ve firmě, kde jsem byl na brigádě, jsem měl dobrého šéfa. Něco takového bych nikdy neudělal.

Edison

Jde o to, kdy je to škodolibost a kdy nutnost.

orestez

Roky k mistrové na učňáku. Tyto lidi nás formují. Já měl taky super mistra.

orestez

Roky, mám konečně taky dobrýho šéfa. No ale moje ranní otázka byla https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-zamestnanec-donuti-zaestnavatele-platit-zdrav-soc-pojisteni a tak zaslouží trochu hloupého vzbuzení. Je fajn. Ale tohle bere. Tak info pro ostatní.

jirkajirka

Až dospěješ tak pochopíš. Nebo si najdi jinde práci kde budeš spokojený.Nikdo Tě nedrží v Tvé práci kde se Ti nelíbí.Když neumíš říci problém z očí do očí tak s nějakými hloupími telefonáty Tě šéf akorát vyhodí.Důvod si vždy nějaký najde.

orestez

Žiješ v době feudalismu. Říkejte si problémy se sbíráním větví do očí s tvým panstvem.