neera.dhanvi

Dostane česká rodina s onkologicky nemocným dítětem také každý měsíc 5000 Kč na osobu jako Ukrajinci?

Nebo Petr Fiala vyslal jasný signál, koho jeho vláda vlastně podporuje?

Odpovědi
rrihamirek1

Nedivil bych se, kdyby ani halir.

Drap

Od koho?

paul1

Není co závidět.

da ny

Zaspal jste dobu, ono je to už trochu jinak, nemá je každý! 5 000 Kč/os není v ČR na žádné velké ejchuchu.
Je mnoho nemocných lidí a dětí. Onkologické onemocnění nikoho neopravňuje ke zvláštním „výhodám“. Je mnoho závažnějších nemocí, nevyléčitelných i u dětí. Vyžadují dlouhodobou/trvalou náročnou (i finančně), celodenní péčí.
Mnohé onkologické obtíže jsou velmi dobře léčitelné, až zcela vyléčitelné. (Mnohé zkušenosti včetně osobních.)