jirka F

Hodí se na pohřeb džíny, nebo jsou absolutně nevhodné?

Pokud budu mít šedou košili a na nohou džíny, bude to v pořádku?

Nejlepší odpověď
elkon

Jsou nevhodné. Pokud ne oblek, tak aspoň tmavé kalhoty. Vhodná by byla i černá kravata.

Další odpovědi
Drap

Naprosto nevhodné, značí na pohřbu primitivismus a neúctu jak k zemřelému tak k pozůstalým.

nyjono

Určitě nevhodné.
Souhlasím, že naznačují neúctu.
Myslím, že jedny slušné kalhoty, ne džíny, by měl mít doma každý mužský a rozpočet to unese.

paul1

Džíny jsou absolutně nevhodné, původně to byl pracovní oděv, který ale postuně zevšeobeněl a stal se i moderním. Ale na pohřeb jen v něčem tmavém.

Rokio

Určitě ne.

Minimum jsou černé kalhoty a bílá košile. Ideální je však sako s černou kravatou, černými kalhotami a černé polobotky.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.