FlAsh_7

Jak může obyvatel moderního velkoměsta využít dřevo?

PS
krom topení…
a myslím normální surové dřevo

Nejlepší odpověď
Ametyst

Záleží na tom, jestli má dům se zahradou nebo panelákový byt. Na zahradě se daji vybudovat můstky, altánky, uvnitř ozdobné lišty nad podlahou (říká se tomu skirting board) a pod stropem ozdobné lišty ( coving).

Další odpovědi
Drap

Může si udělat nábytek, položit dřevěné podlahy, udělat obložení, také může z něho dělat sochy, umělecké předměty, popřípadě vyrábět z něho hračky nebo vařečky. Taky si z něj může postavit námořní jachtu a spoustu dalších věcí.

Midoc

K výrobě biopaliv 2. generace.
https://www.au­to.cz/biopali­va-druhe-generace-bude-i-stepka-nicit-auta-129658

cochee

Surové dřevo nijak, dokonce i palivové dříví a tím spíše dřevo pro jiné účely (jak píšou třeba Ametyst s Drapem) by mělo aspoň nějakou dobu schnout.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.