paul1

Jak myslíte, že to dopadne s plynovodem Nord Stream po volbách v Německu?

Bude zprovozněn do pár týdnů a zdvojnásobí se tím dodávky plynu do Evropy, nebo k uvedení do provozu dojde vinou zhoršení vztahů USA – Rusko až za rok a později?

https://www.i­rozhlas.cz/zpra­vy-svet/vladimir-handl-rozhovor-nord-stream-2-nemecko-rusko-merkelova-putin-plyn_2111070600_jgr

Nejlepší odpověď
Ametyst

Jiná možnost

To bude ještě zajímavé. Kdyby zelené německé mozky nelikvidovaly jaderné elektrárny, udělaly by lépe: jaderná elektrárna není vydíratelná, zato plynovod má spoustu ventilů po cestě z bodu A do bodu B. Po cestě se může směr proudění plynu zastavit, otočit, podle politické situace, která umožňuje vydírání.

Další odpovědi
mosoj

Jiná možnost

Plynovod vzal čert. Tady si přečti co bude dál.
https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/ekonomika-firmy-masakr-na-trhu-s-energiemi-chystejte-si-penezenky-nadeje-na-obrat-neni-183049

Lgee

Bude zprovozněn za rok a později

JežíšKristus

Bude zprovozněn za rok a později

Úřadům to trvá