zjentek

Jak vysušil gel z rostliny aloe?

Nemám sušárnu hřibů, bylin, ovoce, ani nic takového a dokonce ani troubu. Jak tedy jinak, když na slunci nelze (bo obsah cenných látek). Děkuju.

(Poznámka: Elkon, ty mně prosím už neraď. Totiž když zde radíš ty, je to totéž, jako bych zde radil já. Děkuju.)

Odpovědi
elkon

Tak se podívej chudinko, když nejsi schopen pochopit rady, tak se prostě neptej. Normální člověk radu pochopí. Ty si podej ruku s dementem ze Znojma, máš k němu blízko.

marci1

Gel nakrájejte na menší kousky nebo plátky pro snadnější sušení. Sušení: Kousky gelu rozložte na papírovou nebo látkovou utěrku na suchém, dobře větraném místě mimo přímé sluneční světlo. Důležité je zajistit dostatečnou cirkulaci vzduchu.
https://bylik­.cz/zbozi/228-aloe-vera.html
😄

zjentek

Elkon, a TY si podej ruku se mnou! Tak…