Avatar uživatele
jirka F

Je možné, že když se bojím seznamovat se s opačným pohlavím, umřu nakonec sám?

Nechci zemřít sám, ale bojím se seznamovat se slečnami, abych pak neměl nějaký problém.

--
Je možné že když se bojím seznamovat s opačným pohlavím že umřu nakonec sám?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 1614 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Odpoveď byla označena jako užitečná

Jste mladý. Věřím, že co se má stát to se stane. Vše je napsané ve hvězdách.

Seznámit se můžete kdekoliv, tedy tam, kam chodí mladí. Třeba v dopravním prostředku, na zastávce autobusu, na zábavě, v kavárně. Když se vaše oči s někým setkají, usmějete se. Třeba se vám podaří navázat rozhovor, dotyčná bude reagovat a je to první krok …

Nesmíte se bát, třeba si s některou dívkou padnete do oka. Ale je pravda, že počet mužů bez partnerek se zvyšuje.

Ale i když si najdete partnerku, nemáte jistotu, že s ní zůstanete na „věčné časy“. Můžete se rozejít, může odejít ze světa dříve než vy.

Upravil/a: annas

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?jirka F Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
agentpv

Běž pracovat do většího ženského kolektivu – tam se o tebe poperou. Já do 46 let byl šťastný svobodný mládenec (no měl jsem za sebou pár kratších vztahů…). No, a v novém zaměstnání BUCH a PRÁSK … a jsem ženatý a mám 5 letou dceru.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Edison

Ano. Ale neboj, to se může stát naprosto každýmu.

Upravil/a: Edison

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Každý nakonec umře sám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

… jistě, je to možné.

Záleží jen na tom zda svůj přístup časem třeba změníš či ne.

Také na tom zda o tebe nějaká žena projeví zájem a pokud se sama nachází v podobném psychickém rozpoložení, mohlo by se to stát, budete tvořit takovou vzájemně se deprimující dvojku.

Pokud se ale budeš projevovat takto slabošsky a zcela odevzdaně „osudu“, kterým se jen necháš zmítat či volně unášet, pak bych to na nějakou velkou vlnu zájmu neviděl. Je to jen na tobě ale radím, nezkoušej to přes lítost nad sebou samým, to je ta nejubožejší forma výzvy k seznámení a žádný vztah lítost neudrží pohromadě příliš dlouho.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Všechno má svůj čas. Tělo si řekne a hlava taky. Někdo se bojí cestovat, ale nakonec musí, někdo se bojí oslovit opačné pohlaví, ale i mezi ženami jsou na tom některé podobně.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek