Rokio

Je nějaké zvíře, které se má na tom lépe než pes v Česku?

Nejhůře je na tom asi prase a ještě hůř možná humr, protože ten je vařen zaživa.

Zajímají mě průměrné případy. Vím, že některý pes může být hodně rozmazlomán a jiný utýrán k smrti. Zajímá mě, jak je to v běžné domácnosti.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Záleží na tom, jak pojmeš definici zvířete. Např. takový dobytek – jsou Fiala, Černochová či dokonce ta pirátská fujtajxl smažka započitatelní? Upřesni otázku. 😉 😁 😁

Další odpovědi
Drap

Podle čeho lze hodnotit, jak se které zvíře má? Je to další nesmysl který si zplodil. Zvířata ty věci vidí jinak, než lidé.