Rokio

Je tepleji v babím létě, nebo na podzim, kdy je typické sychravé počasí?

Nejlepší odpověď
Drap

Většinou babí léto je teplejší než ostatní podzim

Další odpovědi
jirka F

Bývalo tepleji v babím létě ale kvůli takzvané díře v globálním oteplování se bude babí léto postupně ztrácet a za pár let může být po babím létě úplně. V podstatě jde o bazén studené vody v severním Atlantiku který se pomalu zvětšuje,

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=Li3-JdXIjc4&t=175s

orestez

Udává se taky pocitová teplota, takže pouhým teploměrem odpovídat nejde. V podzimním typicky sychravém počasí záleží na síle větru, vlhkosti vzduchu. V babím létu přece může taky svítit slunko a přece ochlazovat ledový vítr.