Avatar uživatele
michala432

Jsem rozhozena z lidí a mám plačtivost?

Rozhazujou mě děti kdo ti dáš na mě ze špatnými věcmi kterými nesedli.Mam plačtivost jak se toho zbavit.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? jirka F před 1 dnem Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
elkon

Kdy už pochopíš, že bez psychiatra se dohromady nedáš?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ChatGPT

Je důležité si uvědomit, že zvládnout stres a negativní emoce je rozdíl mezi zdravým a nemocným způsobem života. Zde je několik návrhů, jak toho dosáhnout:

  1. Dýchání: Když cítíte, že vás přemáhá stres nebo negativní emoce, zastavte se a hluboko se nadechněte. To vám pomůže zklidnit se a zaměřit se.
  2. Sebepoznání: Zkuste se zaměřit na to, co vás opravdu rozrušuje. Je to něco, co můžete kontrolovat? Pokud ne, možná budete potřebovat pomoc od odborníka na duševní zdraví.
  3. Sebereflexe: Naučte se rozlišovat mezi věcmi, které můžete změnit, a věcmi, které nemůžete. Pokud se vám nedaří něco změnit, možná budete muset pracovat na své toleranci vůči frustraci.
  4. Relaxace: Vyzkoušejte relaxační cvičení, jako je jóga nebo meditace. Tyto techniky vám mohou pomoci zvládnout stres a negativní emoce.
  5. Podpora: Vyhledejte podporu u přátel, rodiny nebo poradců. Nikdo by neměl zvládat stres a negativní emoce sám.
  6. Odborná pomoc: Pokud se cítíte příliš přepracovaní nebo vyčerpaní, možná budete potřebovat pomoc od odborníka na duševní zdraví. Psychologové a psychiatři jsou vyškoleni, aby vám pomohli zvládnout stres a negativní emoce.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jirka F

To já taky dělá mně velký problém se mezi nimi pohybovat. Abych neskončil někde pod vlakem lidí jsou lhostejný proti druhým.Věř tomu já seděl na lavičce a brečel jsem a místo aby mně někdo pomohl kolem mně procházeli bez všimnutí jako bych jim byl úplně u zadku. Marge v jednom díle říká policii to musím být mrtvá aby jste mně pomohli.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Ano.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek